Vnější parapety

Venkovní parapety jsou nezbytnou součástí každé okenní konstrukce. Zaručují plynulý odvod vody z venkovní plochy okna, jejich dostatečné přesazení zabrání stékání vody přímo po venkovní stěně domu.

V naší nabídce naleznete venkovní hliníkové parapety s kvalitní a odolnou povrchovou úpravou v barvě bílé a tmavě nebo světle bronzové. K parapetům dodáváme plastové bočnice, které zabrání usazování vody a jejímu přímému styku s fasádou v místě pod spodním rohem okna. Venkovní parapety se dodávají v šířkách od 110 mm do 330 mm. Tyto šířky jsou konečné bez možnosti dalších úprav.

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety nabízíme plastové, komůrkové s postformingovým povrchem v barvě bílé, mramorové, stříbrné, zlatý dub, třešeň a buk. Krytky jsou v provedení plast v odstínech korespondujícím s barevným provedením vlastního parapetu. Parapety jsou nabízeny v šířkách 180 mm až 600 mm samozřejmě s možností její úpravy vzhledem ke konkrétním podmínkám.

Žaluzie

Pro zajištění světelné pohody v domě a jako ochranu proti slunci doporučujeme interiérové, řetízkem ovládané žaluzie. Při volbě žaluzie je možné si vybrat ze široké palety odstínů lamel a také ze dvou variant zastínění. Tzv. polostínící lamely mají viditelné prořezy na vodící provázky a lamely se nepřekrývají zcela anebo celostínící lamely, kde jsou lamely i prořezy zcela překryté

Sítě proti hmyzu

Síť tvoří hliníková konstrukce a síť ze skelných vláken potažených PVC. Šedá barva síťoviny zaručuje výbornou průhlednost a výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění rámu na okně. Konstrukce je spolehlivá, trvanlivá a odolná vůči vlivům počasí