Typy zastřešení 2020-11-02T08:49:51+00:00

Výhody zastřešení

 • koupací sezóna se Vám v našich podmínkách prodlouží o několik měsíců
 • zastřešení Vám umožní koupat se v bazénu i v nepříznivém počasí
 • chrání bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody
 • vlivem sluneční energie a skleníkovému efektu se voda v bazénu rychleji ohřeje a výrazně se zvýší její teplota oproti bazénu
  bez zastřešení
 • chrání Vaše děti a domácí zvířata před pádem do bazénu

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Nově Vám nyní můžeme nabídnout zastřešení bazénu PRACTIC, HORIZONT A ROCK  do 5 m mezi kolejemi v barevném provedení konstrukce bronzový Elox. Elox je nejlepší povrchová úpravu, která může na hliníkové konstrukci být.

Přečtěte si i Vysvětlení některých pojmů.

Všechny barevné možností naleznete zde

Barvy konstrukce dle RAL

Můžeme Vám však také nabídnout barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (komaxitová barva).

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.

Všechny barevné možnosti naleznete zde.

Barevné odstíny polykarbonátu

Komůrkové polykarbonátové desky Makrolon

Barvy

 • čirý
 • kouřový
 • modrý

 

Plné polykarbonátové desky Makrolon

Barvy:

 • čirý
 • kouřový

Barevné odstíny polykarbonátů

 Modrý dutinkový

Kouřový plný

Kouřový dutinkový

Čirý plný

Čirý dutinkový

Typy zastřešení

Zastřešení bazénu Practic

je díky variabilitě a cenové dostupnosti nejprodávanějším typem zastřešení bazénu. Jeho konstrukce dovoluje toto zastřešení umístit i do podhorských, či horských oblastí.

Zastřešení bazénu Harmony

Obloukové zastřešení s jednou rovnou stranou. Vytváří prostor pro pohodlný pohyb u bazénu. Konstrukce dovoluje pohodlně využívat prostor před, za i podél bazénu. Zejména při nepříznivějším počasí tuto výhodu oceníte.

Zastřešení bazénu Rock

Podchozí zastřešení bazénu, které využívá blízkosti svislé zdi u bazénu. Pokud máte v blízkosti bazénu nevyužitou stěnu a chcete, aby vám zůstal prostor mezi stěnou a bazénem volný, nebo chcete vycházet k bazénu přímo z domu do zastřešeného prostoru, pak Vám doporučujeme tento typ zastřešení.

Zastřešení Wave

je podchozí zastřešení bazénu. Zejména při nepříznivějším počasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením.

Zastřešení Flash

Elegantní nízké zastřešení s ohnutým plným Polykarbonátem na bocích segmentů a zaoblenými uzavřenými profily.

Zastřešení Horizont

Popis zastřešení

je velmi žádané zastřešení bazénujelikož se jedná o nízký typ s elegantním vzhledem za příznivou cenu. V porovnání se zastřešením bazénuDream se jedná o levnější řešeníDostatečné tuhost konstrukce nám dovoluje toto zastřešení vyrobit pouze o několik málo centimetrů vyšší, než zastřešení bazénu Dream. Konstrukce zastřešení Horizont může být v provedení stříbrný Elox, bronzový Elox, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (komaxitová barva).

Zastřešení Dream

Popis zastřešení

je vhodnou volbou především na bazény umístěné v blízkosti domunebo na místakde by jiný typ zastřešení bazénu mohl bránit výhleduJehokonstrukce nám dovoluje vyrobit zastřešení s minimální výškou. Konstrukce zastřešení Dream může být v provedení stříbrný Elox, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (komaxitová barva).

Více informací o výplních zastřešení bazénůVýplň zastřešení bazénů

Zastřešení Star

Popis zastřešení

je podchozí zastřešení bazénuJeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor předza i podél obou stran bazénuZejména při nepříznivějšímpočasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením. Konstrukce zastřešení Star může být v provedení stříbrný Elox, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (komaxitová barva).

Zastřešení Terrace

Popis zastřešení

je vhodnou volbou především na bazény umístěné v blízkosti domunebo na místakde by jiný typ zastřešení bazénu mohl bránit výhleduJehokonstrukce nám dovoluje vyrobit zastřešení s minimální výškou. Konstrukce zastřešení Dream může být v provedení stříbrný Elox, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (komaxitová barva).

Více informací o výplních zastřešení bazénůVýplň zastřešení bazénů

Standardní kolejnice

jsou ve standardním provedení zastřešení bazénu. Výhodou kolejnic je, že jsou dobře udržovatelné, proto úklid nečistot z prostoru kolejnic není žádným problémem. Výška kolejnic je 20 mm.

Pochozí kolejnice

Výhodou kolejnic je, že je na ně možné pohodlně došlápnout, protože jsou na nich vytvořeny rovné plochy. Výška kolejnic je 18 mm. Kolejnice mohou být jednosměrné pro jednosměrný posuv zastřešení v základním provedení, nebo obousměrné, pro posuv zastřešení oběma směry.

Kolejnice mohou být jednosměrné pro jednosměrný posuv zastřešení v základním provedení, nebo obousměrné, pro posuv zastřešení oběma směry.